Targoncakezelői álláslehetőség Budapest 18.kerületében!

Gyál
2 éve, 5 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Targoncás állást keresel? Van targoncás jogosítványod és tapasztalatod is van benne? Akkor ez a lehetőség neked szól! Jelentkezz hozzánk Targoncakezelőnek!

Néhány indok, hogy miért legyél Targoncakezelő nálunk:
•1 héten belül munkába is állhatsz
•Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz
•Megkereshető havi nettó jövedelem: nettó 293.000 Ft – 314.000 Ft között várható
•Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
•Tiszta, rendezett gyári munkakörnyezet

Ezekért cserébe a következő feladataid lesznek:
•Raktárban tárolt anyagok mozgatása
•Tételes minőségi, mennyiségi áruátvétel, lokációra helyezés
•Áruátvétel, árukiadás
•Küldemények összekészítése, azok csomagolása
•Selejt anyagok kezelése
•Nehéz anyagok emelése
•Leltározás

Ahhoz, hogy csatlakozhass a csapathoz az alábbi feltételeknek kell eleget tenned:
•Rendelkezz alapfokú számítógépes ismerettel – Excel, Outlook (email)
•Alapfokú iskolai végzettséged legyen
•Legyenek meg az új típusú targoncavezetői engedélyeid (3312, 3313, 3324)
•Rendelkezz hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, ne habozz, keress az alábbi elérhetőségeken. Küldd el nekem az önéletrajzodat, vagy keress telefonon.
csutoras.reka@pannonwork.hu
+36 30/379-6433

Kapcsolat a hirdetővel

  • +36 30-mutasd

Elhelyezkedés
Gyál