Gyulakeszin a Bak Vendéglőbe keressük vezető szakács pozícióba új kollégánkat!

Gyulakeszi Petőfi utca 4
1 éve, 10 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Éttermi munka, Vendéglátás
Veszprém megyében, Gyulakeszin a Bak Vendéglőbe keressük vezető szakács pozícióba új kollégánkat!
Feladatok:
- meglévő konyhai csapat koordinálása, irányítása,munkafolyamatok megszervezése
- ételek elkészítése, ízesítése, adagolása, tálalása, heti menük, étlapok, ajánlatok, rendezvénymenük
készítése
- hatékony anyaggazdálkodás, anyagfelhasználás,kalkulációk, készletek vezetése
- higiéniai és élelmiszer-biztonsági előírások betartása ésbetartatása
Elvárások:
- középfokú szakképesítés
- pontos, precíz munkavégzés
- szakmai elhivatottság, kreativitás, nyitottság,
megbízhatóság
- csapatszellem, motiváló képesség, jó szervező- és problémamegoldó készség, határozott személyiség
- vendégközpontú gondolkodás
Amit kínálunk:
- stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
- szakmai továbbfejlődési lehetőség
- közvetlen légkör, korrekt munkafeltételek
- megbecsülés
Munkavégzés helye:
Bak Vendéglő,8286 Gyulakeszi,Petőfi utca 4

Várjuk jelentkezését, valamint fényképes önéletrajzát a gyulakft@caspian.hu e-mail címre!

Kapcsolat a hirdetővel

  • +3687-4-mutasd

Elhelyezkedés
Gyulakeszi

Petőfi utca 4