Ezt a hirdetést archiválták.

Vagyonőr állás!

Herceghalom
3 éve, 3 hónapja

  • Régen frissült
    Herceghalom
    Azonnali kezdéssel keresünk érvényes vagyonőr igazolvánnyal rendelkező 25-40 év közötti vagyonőröket herceghalmi telephelyre. Változó beosztással végrehajtandó portaszolgálat, alkalmazotti munkaviszony. Elvárások: Jó megjelenés Középfokú végzettség J...
    • Egyéb munka - Herceghalom
    10 éve, 3 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Cégünk fővállalkozóként, saját állományba, hosszú távra, biztos, bejelentett munkaviszonyba keres érvényes vagyonőri igazolvánnyal és tanúsítvánnyal rendelkező vagyonőröket azonnali belépéssel Herceghalom TESCO Logisztikai Központba.

Munkakörülmények:

Versenyképes jövedelem,
plusz fizetett ünnepek, túlóra,
fizetett szabadság és táppénz a törvényi kötelezettségeknek megfelelően.
Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével a [------] email címen keresztül a "Herceghalom" jeligével lehet.

Érdeklődni telefonon a [------] számon lehet.

Elhelyezkedés
Herceghalom

Elhelyezkedés
Herceghalom