Ezt a hirdetést archiválták.

Kameraellenőrzési specialista mérnök álláslehetőség Jászárokszálláson

Jászárokszállás
2 éve, 9 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Kameraellenőrzési specialista mérnök

Feladatok:
- Mintagyártások megtervezése és kivitelezése
- Új technológiát meghatározó gépek, berendezések, programok, szerszámok, segédanyagok specifikálása, átvétele, beüzemelése, jóváhagyása
- Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése
- A technológiát támogató dokumentációk előkészítése, aktualizálása
- A technológiára visszavezethető kapacitászavarok és minőségügyi problémák kezelése, megoldása
- Aktív és folyamatos kommunikáció a német fejlesztési központtal
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- villamos- vegyész, illetve egyéb mérnök)
- Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
- Tömeggyártásban, illetve autóiparban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- Kameraellenőrzési területen szerzett gyakorlat
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Megbízható, hatékony munkavégzés
- Motivált, önálló, felixibilis személyiség
Előny:
- Problémamegoldó és analitikus gondolkodás
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kameraellenőrzési specialista mérnök” jelige feltüntetésével juttassa el az [------] e-mail címre.
További információ: [------]