Ezt a hirdetést archiválták.

Szerviztechnikus álláslehetőség Jászberény

Jászberény
2 hónapja, 2 hete

Hasonló hirdetések

  • Jászberény
    Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére: Szerviztechnikus Feladatok: - Feladatkörébe tartozó berendezések tervszerinti karbant...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Jászberény
    1 hete, 3 napja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Szerviztechnikus

Feladatok:
- Feladatkörébe tartozó berendezések tervszerinti karbantartása és javítása
- Elvégzett karbantartások rendszerben történő lejelentése
- Közreműködés az optimális pótalkatrész készlet felépítésében
- Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek maximális rendelkezésére állásának biztosítása
- Területhez tartozó műszaki hibák gyors, hatékony elhárítása
- Fellépő hibák elemzése, műszaki javaslattétel az újbóli bekövetkezés minimalizálására
- Közreműködés új berendezések üzembehelyezésében
- Részvétel műszaki hiba miatt fellépő selejt, illetve reklamációkezelésben
Elvárások:
- Műszaki affinitás és / vagy műszaki végzettség
- Készség a hibák gyors felismerésére, javítására
- Megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés
- Több műszakos munkarend vállalása
- Számítógépes ismeret
Előny:
- Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
- Német vagy angol nyelvismeret
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Vezérléstechnikai, pneumatikai ismeretek
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Céges buszjárat
Munkavégzés helye:
- Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Szerviztechnikus” jeligével küldje el az [------] e-mail címre.
További információ: [------]

Elhelyezkedés
Jászberény

Elhelyezkedés
Jászberény