Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Állásajánlat

Karcag
2 éve, 3 hónapja


Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-4908841
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Bank, Biztosítás
  • Pozíció típusa: Főállás
Leírás
Pénzügyi területre keresünk munkatársakat Hajdú-Bihar, Szolnok és Békés megye egész területéről, lendületes, fiatalos csapatba.
Ha szeretnél fizetés kiegészítést főállás mellett, vagy teljes állásban szeretnél elhelyezkedni, JELENTKEZZ!
Részletes információt telefonon vagy e-mailben tudunk adni, fényképes önéletrajzokat várom a megjelölt e-mail címre: eva.matyus26@gmail.com Tel: 0630/5657057

Kapcsolat a hirdetővel
  • Józsa Éva Anna

  • 0630565-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.


Elhelyezkedés
Karcag


Hasonló hirdetések

  • Régen frissült
    Biztosítási szaktanácsadó nyugdíjbiztosítási szakterületre
    Karcag
    Feladatok: - új ügyfelek teljes körű kiszolgálása - ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések fenntartása - aktív közreműködés a termékek értékesítésében és megújításában - rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel Szakmai elvárások: - főiskol...
    • Bank, Biztosítás - Karcag
    9 éve, 8 hónapja
 
Kapcsolat a hirdetővel
  • Józsa Éva Anna

  • 0630565-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.
Elhelyezkedés
Karcag