Ingatlanreferens álláshirdetés

Kecskemét Kecskemét Kecskemét
1 éve, 4 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ingatlanos munka
Az SBK Complex Kft. Kecskemét belvárosában, a Kisfaludy utca 5 fsz 2 szám alatt található. A cég elsősorban ingatlanfejlesztéssel, új- és használt ingatlanok értékesítésével foglalkozik. Tulajdonosai, vezetői több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Változatos, független munkavégzéssel, az adott pozícióban kizárólagosságot biztosítunk település szinten, 1-2 fővel bővítenénk csapatunk, Kecskeméten, Kikunhalason !
Feladatok:
- új- és használt ingatlanok értékesítése
- eladó és kiadó ingatlanok felkutatása és értékesítése
- ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
- aktív közreműködés a szerződések előkészületeiben
- napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
Jelentkezz, ha:
- képes vagy önálló munkavégzésre,
- nem ijedsz meg a kihívásoktól,
- tudsz és akarsz csapatban dolgozni,
- magas szintű kommunikációs készséggel rendelkezel,
- pozitív, optimista vidám személy vagy,
- hiszel Önmagadban és nem éred be átlagfizetéssel, vagy meglévő fizetésed egészítenéd ki!
Amit kínálunk:
- szakmai segítségnyújtás, háttértámogatás,
- oktatás, tovább képzési lehetőségek,
- modern, rendezett irodai környezet,
- rugalmas munkaidő,
- teljesítmény arányos jövedelem
Előny:
- értékesítési tapasztalat,
- helyszínismeret,
- vállalkozói igazolvány,
- jogosítvány.

Jelentkezés módja: önéletrajz elküldése emailben, bugyinszki.edit@gmail.com
Munkavégzés helye: 6000. Kecskemét,Kisfaludy utca 5 fsz 2
További információk: +36-30/489-68-65

Kapcsolat a hirdetővel
  • Edit Bugyinszki

  • 0634896-mutasd

Elhelyezkedés
Kecskemét

Kecskemét
Kecskemét