Ezt a hirdetést archiválták.

Hegesztő és lakatos állás, biztosított és térített szállással

Komádi
4 éve, 2 hónapja

Hasonló hirdetések

  • Komádi, Hajnal utca
    Katonai-Műszaki főiskolai végzettséggel állást keresek Komádi térségében. Biztonsági szolgálat, porta, egyéb más jellegű....
    • Egyéb munka - Komádi
    5 napja, 22 órája
  • Régen frissült
    vagyonőr állás
    Komádi, Berettóújfalu, vagyonőr
    Munkát keresek berettyóújfalu környèkèn....
    3 hónapja, 1 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Tapasztalt hegesztő és lakatos szakembereket keresünk Ausztriába a munkáltató által biztosított szállással.

Kezdés: folyamatos, egész évben
Munkavégzés helye: Bécs, Linz, Salzburg, Graz és Voralrberg környéke

Feladatok:

Hegesztői feladatok:
– Tapasztalattól függően WIG, vagy MIG, MAG hegesztés
– Hegesztési elő- és utómunkálatok
– Gépalkatrészek, oszlopok, tartószerkezetek alkatrészeinek hegesztése
– Vastag anyagok (csövek, rudak, lemezek) hegesztése
Lakatos feladatok:
– Általános lakatos munkálatok
– Egyedi acélszerkezetek összeállítása

Követelmények:

– Releváns szakmai végzettség: hegesztő vagy lakatos
– Legalább 2 év, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
– Német nyelv ismerete A2/B1 -es szinten
– Önálló munkavégzés
– Gépjárművezetői engedély (B), saját autó
– Megbízható, precíz munkavégzés
– Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

– Kiemelt bérezés: kb. 12,08€ - 13,55€ bruttó/óra+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse
– Hozzájárulás az utazási költségekhez
– Biztosított szállás és napi hozzájárulás: 15€
– 13., 14. havi bér
– Hosszútávú munkalehetőség, ausztriai bejelentéssel
– Magyar nyelvű kapcsolattartó

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzaikat az [------] címre várjuk vagy hívjanak bennünket telefonszámjainkon: [------], [------].

Elhelyezkedés
Komádi

Elhelyezkedés
Komádi