Ebben a Covidos időszakban sajnos nagyon sok ember veszítette el a munkahelyét,és nincs rá garancia,hogy holnap holnapután lehet Te is elfogod
elegem lett abból,hogy mások megmondják,hogy élj nem lehetsz a családoddal mert dolgoznod kell 0-24 -ben vagy éppen veszélyes munkát végzel és bármikor lehet egy baleset és kiesik azon nyomba a kereseted,ezért úgy döntöttem kezembe veszem a dolgokat és változtatni fogok az életemen,és ezt megosztom Veletek.
Találtam egy Nagyon jó céget ami most 100% hogy ki fizet és nem kell elérni a jól megszokott pontokat a hónapban,hogy meg legyen a helyed,nem kell eladnod a terméket.
Hogy mi kell hozzá:
-mobiltelefon
-internet
-elszántság
-motiváltság
-És TE
Ha érdekel a munka írj erre az imail címre:
[email protected]küldöm a további informácot.
"minden perc számít" :-