Nógrád vármegyében Mátraverebély Kányás csendes, jó elhelyezkedésű részén egy sok lehetőséget rejtő, panorámás telken álló két családi ház kerül eladásra, melyek egy teljesen körbekerített telken helyezkednek el, gyümölcsfákkal beültetve.
A KÖRNYÉK:
A Szentkút kegyhely gyalogosan, kerékpárral vagy autóval is percek alatt elérhető – ideális elhelyezkedés akár vendégház céljára is! A Mátra túraútvonalai, természeti látnivalói a közelben. Csendes, nyugodt utca, de minden fontos szolgáltatás és tömegközlekedés elérhető közelségben. Ez az ingatlan ideális lehet családi otthonnak, de akár turisztikai célú átalakításra is remek lehetőségeket rejt.
AZ INGATLAN:
A telken két különálló épület található, valamint egy garázs, így kiváló lehetőséget nyújt akár több generáció együttélésére, vagy befektetési célra is, akár vendégháznak is.
A fő épület egy 57 m²-es, egyszintes lakrész, amely 3 szobával rendelkezik, villany bevezetésre került, fűtése kályhával megoldott, ugyanakkor a víz, gáz és csatorna jelenleg nincs bevezetve. A másik, kétszintes épület 48 m² alapterületű, amelyhez egy 11 m²-es kisebb tároló kapcsolódik. Az alsó szinten egy konyha étkezővel került kialakításra, ahol sparhelt biztosítja a meleget, valamint a víz, villany bevezetésre került, míg a felső szinten egy szoba, folyosó, fürdőhelyiség és egy kisebb helyiség található.
Az ingatlan műszaki állapotát tekintve felújítandó, azonban statikailag és szerkezetileg stabil, a tetők megfelelő állapotúak, így jó alapot biztosít azok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani otthonukat vagy egy egyedi hangulatú vidéki ingatlant. A telek teljes egészében körbekerített, hátul is zárt, így biztonságos és jól kihasználható, a gyümölcsfák pedig tovább növelik a kert értékét és hangulatát.
Egy telek, egy helyrajzi szám, két családi ház, azonban jelenlegi állapotában nem hitelezhető. A szennyvízelvezetés derítős rendszerrel megoldott. A bútorzat megbeszélés tárgyát képezi, az ingatlan részben bútorozottan kerül átadásra.
Ajánlom mindazok számára, akik fantáziát látnak egy jó adottságokkal rendelkező ingatlanban, keresik a nyugalmat és csendet, akár otthonnak vagy vendégháznak kialakítva.
Ha elnyerte tetszését az általam kínált ingatlan, a hét bármely napján elérhető vagyok és rugalmasan megtekinthető.
Ezúton tájékoztatjuk, hogy Ön, mint érdeklődő, a hirdetésben megjelölt telefonszám felhívásával hozzájárul személyes adatai – így különösen neve és telefonszáma -, a hirdetést feladó LŐRINCZ-MOLNÁR VIKTÓRIA EV. általi - biztonságos és körültekintő - kezeléséhez, nyilvántartásához. E körben, az alábbi linken megismerheti az adatkezelési tájékoztatót.
immo1.hu/adatvedelem
Adatbázisunkban további több ezer ingatlanból választhat, hívjon bizalommal, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbbet! Hitelre van szüksége? Teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk. Kérje személyre szabott ajánlatunkat!
garázs, kert, bútorozott