Építésvezető álláshirdetés

Mezőlak
3 éve, 6 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Leírás
Munkatársat keresünk építésvezető pozícióba.
Főbb feladatok:
- a kivitelezési munkák helyszíni irányítása
- építőipari projektek műszaki lebonyolítása
- ütemtervek készítése és azok betartása
- építési naplók vezetése
- kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
- szakirányú (építész, építész technikus) műszaki végzettség
- 1-5 év szakmai tapasztalat, acélszerkezet szerelési tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- céges autó
- mobiltelefon
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@v-gep.hu címen vagy a +36303786713 telefonszámon lehet.

Kapcsolat a hirdetővel
  • V-Gép Kft.

  • +363037-mutasd

Elhelyezkedés
Mezőlak

Elhelyezkedés
Mezőlak