Gépkiszolgáló/Anyagmozgató/Csomagoló/Porfestő pozíciókra megbízható munkaerőt keresünk

Mindszentgodisa Kaposszekcső
6 éve, 10 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Az acélszerkezet- és gépgyártás területén több mint 20 éve sikeresen működő, a megyében meghatározó szerepet betöltő középvállalkozás, létszámbővítés miatt munkatársat keres a következő munkakörbe:

- Gépkiszolgáló

- Anyagmozgató

- Csomagoló

- Porfestő

Feladat:

- bádogosipari termékek sorozatgyártásában való részvétel

Elvárások:

- 8 általános

- monotonitás-tűrés

- nagyfokú terhelhetőség

- több műszakos munkarend vállalása

Előny:

- porfestésben szerzett tapasztalat

- gyártósori munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- határozatlan idejű szerződést

- biztos, stabil munkahelyet

- alap + teljesítménybér

Munkavégzés helye:

- Mindszentgodisa

- Kaposszekcső

Munkaidő: teljes munkaidő

A jelentkezéseket a munkaugy@caadex.hu e-mail címen várjuk fényképes önéletrajz formájában.

Elhelyezkedés
Mindszentgodisa

Kaposszekcső