Vagyonőr álláslehetőség Mosonszolnokon

Mosonszolnok V. kerület
1 hete, 3 napja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját Mosonszolnokon található ipari területre.

Jellemző feladatok:
Vendégek fogadása és útbaigazítása
Személyforgalom ki- és beléptetése
Tehergépjárművek ki- és beléptetése
Időszakos járőrözés
Kulcsok kezelése és a dokumentációk naprakészen tartása

Számunkra fontos elvárások:
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
Jó megfigyelőképesség
Kiváló kommunikáció
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Ápolt, kulturált megjelenés

Amit nyújtunk:
Bruttó órabér: 1853-, Ft
24/48 munkaidőbeosztás
Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.) a Mosonszolnok közigazgatási határán kívül lakóhellyel rendelkező munkavállaló esetében
Téli és nyári formaruha

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +3670 778 4976-os telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Barkóczi-Nagy Rita

  • 0670510-mutasd

Elhelyezkedés
Mosonszolnok

V. kerület