Fényező állás Nagyorosziban

Nagyoroszi
3 éve, 7 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Ipari alkatrészek fényezésével foglalkozó cég nagyoroszi telephelyére keres
Fényező
munkakör betöltésére alkalmas kollégát.

-          Önálló, precíz munkavégzés,
Jó fizikum és munkabírás, Munkakör: Gépjárműfényező

Több éves szakmai gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes, terhelhető, önállóan fényezni tudó (akril fényezés, metál fényezés, lakkozás, ipari festés) szakemberek jelentkezését várjuk, kimagasló bérezéssel.

Feladatok:
-          Műanyag és lemez alkatrészek fényezése magas minőségi szinten
-          csapatban való munkavégzés

Elvárások:
-          több éves szakmai tapasztalat
-          a munkavégzésben magas minőségi követelményeknek való megfelelés
-          Problémamegoldó képesség,
-          megbízhatóság
Amit nyújtani tudunk:
-          kiváló munkakörülmények
-          versenyképes jövedelem,
-          stabil háttér
-          dinamikus, fiatalos csapat
-          bejelentett munkahelyet biztosítunk, hosszú távú munkalehetőséggel
-          szállás lehetőség biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje FÉNYKÉPES önéletrajzát, referenciákkal és FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével a megadott email címre: info@fespizz.hu
A jelentkezés tárgya minden esetben tartalmazza a betölteni kívánt munkakört.

Elhelyezkedés
Nagyoroszi