C/E Kat. Németország fakitermelés rönkszállítás Gépkocsivezető állás

Németfalu Türingia Németország Türingia Németország
11 hónapja, 3 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Leírás
Főbb feladatok, munkák

• Fakitermelésben, rönkszállításban gyakorlott gépkocsivezetőt keres németországi cég.
• Már kitermelt, de az erdőből a fenyőrönköket el kell szállítani
• Daruzásra nincs szükség

Az álláshoz tartozó elvárások

• C/E kategória jogosítvány
• GKI kártya (95 kód)
• Járművezetői kártya kötelező
• Vezetési tapasztalat kívánatos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• A kötelezően elvárt ismereteken, kívül egyéb, elvárás nem szükséges (jogosítvány, GKI, Tachograf kártya)

Amit kínálunk

• Magyar dispones
• Családok kiköltözésre van lehetőség
• A munkáltató által kínált szállást tudunk biztosítani

Munkavégzés helye

• Németország Türingia

+49 163 71 66 713
e-mail: dispo-hk@gmx.de

Bővebb információ

• Cím Türingia
• Szakmai tapasztalat Tapasztalt

Telefon: Viber és WhatsApp is!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Zsolt

  • +491637-mutasd

Elhelyezkedés
Németfalu

Türingia Németország