Üdv. Eladóvá vált iPhone 4 32GB készülékem! Teljesen hibátlan, minden jól működik rajta, semmi sincs letiltva! Garanciája sajnos nemrégiben lejárt. Eladás oka: Újabb verziót vettem belőle, így rá már nem tartok igényt.
Amit adok: Eredeti dobozában a készülék, tartozékaival (fülhallgató, adatkábel, töltő)
Érdeklődni e-mailben:
[email protected]Csere, beszámítás nem érdekel!