Baromfigondozó állás

Püspökladány Ürmösháti tanya
5 hónapja, 3 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Az Ürmöshát Kft. baromfigondozót keres Püspökladány-Ürmösháti tanya újonnan épült tojótyúk tartó telephelyére.
Feladatok:
- Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
- Állatok gondozása, felügyelete és a tojások precíz begyűjtése
- Az állattartási-, állategészségügyi-, és az állathigiéniai előírások betartása
- Munkához szükséges gépek, eszközök tisztítása és karbantartása
- Dokumentáció vezetése
Elvárások:
- Minimum általános iskolai végzettség
- Erkölcsi bizonyítvány
Előnyt jelent:
- Érdeklődés vagy elkötelezettség az állatokkal történő foglalkozás iránt
- Állat centrikus gondolkodás és hozzáértés
- B kategóriás jogosítvány megléte
Amit kínálunk:
- Biztos, hosszútávú munkahely
- Versenyképes fizetés
- Családias légkör
- Munkaruha biztosítása
- Munkába járás támogatása
- Béren felüli juttatások
- Betanulási időszakban segítség nyújtása

Jelentkezés esetén a fényképes önéletrajzokat kérnénk a rakoczi@foldesi.t-online.hu email címre elküldeni.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Bene Tamás

Elhelyezkedés
Püspökladány

Ürmösháti tanya