Öntödei operátor pozíció - Rétság!

Rétság
10 hónapja, 2 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
A Delego Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Hagyományos és elektromos klímakompresszor alkatrészek, valamint különböző hajtóműház elemek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégákat a következő pozícióba:

Öntödei operátor
Rétság

AZONNALI belépés - UTAZÁSI KÖLTSÉGTÉRÍTÉS – Folyamatosan emelkedő JELENLÉTI JUTALOM

Miért érdemes jelentkezni:

• KIEMELKEDŐEN MAGAS alapbér
• JELENLÉTI JUTALOM – a munkában töltött hónapokkal arányosan FOLYAMATOSAN EMELKEDIK
• MINŐSÉGI BÓNUSZ
• Étkezési készpénz hozzájárulás
• UTAZÁSI KÖLTÉGTÉRÍTÉS - Tömegközlekedés esetén az utazásodat 100%-ban TÉRÍTJÜK! Ha autóval járnál be, mi abban is segítünk 15 Ft. /km-el.
• AZONNALI kezdés- gyors beléptetési folyamat
• Túlóra lehetőség (Túlóra pótlék hétköznap 50%, hétvégén 100%)
• Műszak pótlék 30%
INGYENES céges buszjáratok elérhetők a következő településekről:
Bánk, Becske, Bercel, Berkenye, Borsosberény, Csesztve, Dejtár, Diósjenő, Érsekvadkert, Hont, Horpács, Ipolyszög, Ipolyvece, Kétbodony, Kisecset Szente, Magyarnándor, Nagyoroszi, Nógrád, Nógrádkövesd, Patak, Rétság, Romhány, Szécsénke, Tereske, Tolmács

Feladatok:

• Nyomásos öntvények előállítása
• Öntőgépek kezelése, szükség esetén azok tisztítása
• Öntvények megmunkálása (csiszolás, egyengetés, javítás, tisztítás)
• Műszakvezető utasításainak betartása
• Munkaterület rendjének fenntartása

Pozícióhoz tartozó elvárások

• 8 általános iskolai végzettség
• Kiváló látás, és térlátás
• 3 műszakos, álló munkavégzés vállalása
• Pontosság és precizitás
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Előny, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el önéletrajzodat – a pozíció megjelölésével - a megjelölt e-mail címre

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Kapcsolat a hirdetővel
  • Delego Kft.

  • 061 999-mutasd

Elhelyezkedés
Rétság