Recepciós állásra keresünk kollégákat

Solymár Solymár, Szent Flórián utca 2-4
8 éve, 4 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Szolgáltatás
  • Alkategória: Egyéb szolgáltatások
Leírás
Feladatok:
Az áruház működését biztosító rendszabályok betartása és betartatása
Az áruház üzemelésének és működésének ellenőrzése
Elvárások:
Új Vagyonőri Tanúsítvány
Személy- és vagyonőri vizsga
Pályakezdőket is várunk
Önéletrajz csatolása
Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdési lehetőség
Folyamatos/Mellékállás
/2 nap munka -2 szabad/
Nettó 530 Ft óra díj
Munkavégzés
Óbuda,Solymár,Budakalász,

Kapcsolat a hirdetővel
  • Munkaajanl

  • 06 70 3-mutasd

Elhelyezkedés
Solymár

Solymár, Szent Flórián utca 2-4