Jó napot!Én egyedúl nevelem.a lányomat,sajnos úgy alakult hogy minden pénzem elment Májusban szörnyü tragédia miadt,mivel a testvérem váratlan halála,ami nagyon megrázta a gyermekemet,és engem is.Szoval minden pénzem a temetési költségekre ment,szomorú hogy hogy erre kellett,.Szóval segítséget szeretnék kérni,úgy volt hogy ezen a nyáron a gyermekem látni fogja a Balatont,de így sajnos,nem tudom megoldani,és ez nagyon bànt,a gyász is .Nem ha esetleg lenne valaki aki tudna segíteni,természetesen mindent tudok igazolni,már ami a temetési költséget illeti.Egy kis anyagi támogatást szeretnék.kérni,a részleteket személyesen megbeszéljük.Kérem hogy ha tud segíteni ezen email címen keresen:
[email protected] utána telefonon is beszélhetünk,meg személyesen.