Műszerész állás azonnali kezdés

Tab
5 éve, 1 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Elektronikai céghez keresünk hosszú távra munkatársakat!

Feladatok

•Gyártás közben kiesett hibás termékek analizálása és javítása
•Eseti reklamációk kezelése
•Gyökérokok elemzése, az eredmények és lehetőségek ismeretében a belső és külső partnerek gyártási és termékelőállítási folyamataihoz segítség nyújtása (javaslat hibajavitó és megelőző tevékenységek indítására)
•Az elvégzett tevékenységek megfelelő dokumentálása

Elvárások

•Különböző forrasztástechnikai eszközök használatában való jártasság
•Mérőműszer használata (multiméter)
•Alapfokú számítógépes ismeretek
•Műszaki középfokú végzettség (műszerész, elektroműszerész)
•Megbízhatóság, precizitás, csapatjátékos hozzáállás
•6 hónapos Flex-nél eltöltött munkaviszony

Juttatások:
-Cafeteria
-Munkaköri pótlék
-Műszakpótlékok
-Bónuszok
-Céges buszjárat biztosítva

Ha érdekel az álláslehetőség, akkor jelezz bátran!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Réka

  • 0630476-mutasd

Elhelyezkedés
Tab