Értékesítési állásajánlat

Tata
2 éve, 2 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
Épületenergetikai korszerűsítéssel, pályázatok készítésével és napelemes rendszerek értékesítésével foglalkozó dinamikusan fejlődő cég lakossági üzletágához keres 12 fő új munkatársat az alábbi megyékben.

• Komárom-Esztergom megye
• Fejér megye
• Veszprém megye
• Nógrád megye
• Budapest, Pest megye
• Hajdú-Bihar megye

Feladatok:
• Meglévő és új ügyfelek kiszolgálása, kezelése
• Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Helyszíni felmérés lebonyolítása
• Árajánlat előkészítése
• Új ügyfelek felkutatása

Amit biztosítunk:
• Folyamatos szakmai képzés
• Nagyszámú ügyfél adatbázis
• Kimagasló értékesítési jutalék
• Rendszeres, negyedéves bónuszok
• Karrier lehetőség

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Saját gépjármű
• Értékesítési attitűd
• Vállalkozói szemlélet

Amennyiben szeretnél Magyarország legdinamikusabban fejlődő területén dolgozni, szereted az új kihívásokat és fontosnak tartod a folyamatos fejlődésed, úgy kérem, hogy küld el jelentkezésed, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled az szaponarcsaba@assixintersolar.com e-mail címre.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Szaponár Csaba

  • 0620237-mutasd

Elhelyezkedés
Tata

Elhelyezkedés
Tata