Minőségellenőr álláslehetőség

Tiszaalpár Alkotmány u. 7.
1 éve, 6 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Kecskeméttől 30 percre Tiszaalpáron a Matic Kft. munkatársat keres MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe

Feladatok:

alapanyagok, félkész illetve késztermékek ellenőrzése,
műszaki rajz szerinti megfelelőség vizsgálata
részvétel a beérkező vevői reklamációk kivizsgálásában
ellenőrzések eredményének naprakész rögzítése ERP rendszerben

Elvárások:

középfokú végzettség,
műszaki rajz ismeret,
minőség ellenőrzés területén szerzett tapasztalat,
pontos, precíz munkavégzés,
felhasználói szintű Office használata,

Előny:

jó kommunikációs készség,
csapatmunkára való képesség,
határozott fellépés
jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

szakmai továbbképzési lehetőség munkáltatói támogatása,
versenyképes jövedelem
béren kívüli juttatások
munkába járás támogatása,
havi teljesítmény prémium
egy műszakos munkarend
modern, tiszta munkakörnyezet,
fiatalos, lendületes csapat

Lehetőség Neked, hogy egy jó csapat részese legyél, lehetőség nekünk, hogy egy jó szakemberrel bővüljön csapatunk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr@matic.hu e-mail címen vagy érdeklődni a 06308495150es telefonszámon lehetséges.

Köszönjük, hogy végigolvasta a hirdetést!

Üdvözlettel: MATIC csapat

Elhelyezkedés
Tiszaalpár

Alkotmány u. 7.