Eladó forgalombol ideiglenesen kivont golf 2-es papival.nagyon jol ment amig ment!üzemanyagellátó rendszert kellene renbe rakni aztán megy mint a golyó!Kaszni szerkezetileg nagyon jo!Természetesen a négy kerék nélkül!Telefonon szivesen válaszolok min...