Keressük új Kollégánkat fogászati asszisztens pozícióba

Törökbálint Munkácsy Mihály utca 70
5 hónapja, 3 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egészségügyi munka
40 éve működő fogászati rendelőbe keressük új kollégánkat Fogászati asszisztens pozícióba azonnali kezdéssel Törökbálinton

Elvárások:

• szakirányú végzettség,
• megbízhatóság és precizitás,
• szakismeret és elhivatottság,
• empátia, rugalmasság,
• terhelhetőség

Amit kínálunk:

• versenyképes fizetést,
• fiatalos, segítőkész, kedves és dinamikus csapatot,
• kellemes, nyugodt munkakörnyezetet,
• kiszámíthatóságot,
• szakmai és szervezési támogatást,
• szakmai fejlődési lehetőséget,
• hosszú távú munkalehetőséget,

Jelentkezés KIZÁRÓLAG EMAILBEN a backoffice @ levaidental.hu email címre fényképes önéletrajzzal lehetséges!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Semler Gábor

Elhelyezkedés
Törökbálint

Munkácsy Mihály utca 70