TERÜLETI KÉPVISELŐ ÁLLÁS AZONNALI KEZDÉSSEL

Törökbálint
4 éve, 8 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
Leírás
ÁLLÁSHIRDETÉS
Dinamikusan fejlődő épületgépészeti cégünk az alábbi
pozíciókba keres megbízható munkatársat:
területi képviselő
Az ideális jelölt
 középfokú szakirányú végzettséggel
rendelkezik,
 hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
 felelősségteljes és átlagon felül elkötelezett,
 jó kommunikációs képességekkel rendelkezik,
 határozott személyiség és önálló döntéshozás,
 SAP ismerete.
Feladatai:
 meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, látogatás
 Új üzleti lehetőségek felkutatása, igények felmérése, potenciális vevőkör
látogatása, kialakítása
 közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást a
partnereknél
 munkavégzés helye: országos
Amit kínálunk:
 stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség,
 kellemes környezet, jó csapat,
 változatos és érdekes munkakör,
 versenyképes fizetés
Jelentkezéseket az allas@sebokestsa.hu e-mail címre várjuk, fizetésigény megjelölésével.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Sebők és Társa Kft

  • 06 30 4-mutasd

Elhelyezkedés
Törökbálint

Elhelyezkedés
Törökbálint