Vagyonőr állás Túrkevén

Túrkeve Kisújszállási utca
3 hónapja, 2 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó és helyettesítő vagyonőr kollégáját túrkevei gyártócsarnokba.

Számunkra fontos elvárások:
– Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
– Jó megfigyelőképesség
– Kiváló kommunikáció
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
– Ápolt, kulturált megjelenés

Főbb feladatok lennének:
– Vendégek fogadása és útbaigazítása
– Személyforgalom ki- és beléptetése
– Tehergépjárművek ki- és beléptetése
– Kulcsok kezelése és a dokumentációk naprakészen tartása
- Tűzjelző rendszer felügyelete és kezelése

Amit nyújtunk:
– Azonnali munkakezdés
– 24/48 munkaidő, szolgálat kezdő időpontja: 07.00 óra
- Állandó jogviszony esetén a törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.). Utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Túrkeve közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
– Téli és nyári formaruha

Bérezés:
Bruttó órabér állandó munkajogviszony esetében: 1702,-Ft
Az órabér egyszerűsített jogviszony (EFO) keretében történő alkalmazás esetén (helyettesítés): 1630,- Ft
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni kizárólag fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal lehet a hr@jusec.hu e-mail címen vagy érdeklődhet hétfőtől - péntekig 08:00-16:00 között a +36 70 902 7905-os telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Murvai Norbert

  • +367090-mutasd

Elhelyezkedés
Túrkeve

Kisújszállási utca