Molnár állás

Újfehértó Lujza utca 10.
9 hónapja, 3 hete

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Stabil jövőképpel rendelkező élelmiszeripari cég megbízható molnár munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:
• Malom üzemeltetése
• Berendezések ellenőrzése
• Őrlési paraméterek beállítása
• Gabona átvétel
• Őrlemények mennyiségi és minőségi szempontú felügyelete
• Minőségi és biztonsági követelmények betartása
• Üzemzavarok felismerése, kezelése
• Tervezett karbantartásokban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú végzettség előny illetve tanulmányi szerződést biztosítunk, molnár képzésen, melynek lényege, hogy a munkáltató támogatja a munkavállaló részvételét egy képzésen. A munkavállaló vállalja, hogy a tanulmányai elvégzése után a megállapodásba foglalt ideig nem szünteti meg a munkaviszonyát.
• Általános minőségbiztosítási szabványok ismerete, gyakorlatban való alkalmazása
• Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
• Önálló, pontos munkavégzés
• Előnyt jelent a gabona tárolási technológiai ismerete

Amit kínálunk:
• Folyamatos és hosszú távú karrierlehetőség;
• Teljes útiköltség térítés;
• Céges telefon;
• Dinamikus és motivált munkakörnyezet;
• Stabil, növekvő vállalati háttér.
Munkába járás támogatás, cafeteria, munkruha biztosítása
Az önéletrajzok a hr@pa-comp.hu email címre várjuk.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Zékány Szilvia

Elhelyezkedés
Újfehértó

Lujza utca 10.