Műszaki előkészítő

Vác
6 hónapja, 1 hete
  • Kategória: Szolgáltatás
  • Alkategória: Egyéb szolgáltatások
Leírás
Meglévő csapatunk bővítésére keressük új kollégánkat!

Pozíció: Műszaki előkészítő technikus

Feltétel:
-Műszaki rajz olvasása
-CNC gépkezelői tapasztalat
-Számítógépes DWG, PDF rajzismeretek

Előny: Jogosítvány, Fémipari tapasztalat

Fizetés: Versenyképes-Megegyezés szerint

Főbb feladatok:
-Meglévő CNC programok lehívása és futtatása
-Mérési eredmények ellenőrzése
-Kezeli a megmunkálógépen futtatott programokat
-Gyártandó alkatrészek anyagigény kigyűjtése

Munkavégzés helye: Változó (Nem csak telephelyünkön, vannak külső munkák is)

Érdeklődni, Jelentkezni és bővebb információ felvetel@femszer.hu

Jelentkezni: Fényképes Önéletrajzzal Bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Elhelyezkedés
Vác