Verőce, Magyarkút, ahol megáll az idő! Lankás domb vonulatait magasba nyúló fák lombkoronái díszítik és adnak otthont a gazdag madárvilágnak. Van itt egy hely, amelyet aranyoskútnak hívnak! Ne siess haza, érdemes megnézni és gyönyörködni a kilátásban! A Dunakanyar látható majd, de nem a megszokott beállításban!
Ezen az úton, pár perc gyalogútra a kilátóhoz, kínálunk megvételre két egymással szomszédos, 800-800 nm-es, külön helyrajzi számmal rendelkező telket, Üh-2 besorolással (üdülőházas, hétvégi házas)és 15 %-os beépíthetőséggel! Villany, internet elérhető! Engedélyezett vízterv is van már!
A telkek két külön utcáról is megközelíthetők. Az odavezető utak minden évszakban jól járhatók.
Ha Önt is rabul ejti ez a szép, békés, nyugodt környezet és el tudna képzelni itt egy hétvégi házat, a telek már adott lehet hozzá!
Ha meg szeretné nézni élőben a környezetet, előzetes egyeztetés után megteheti, akár hétvégén is!