Sziasztok ???? 1 évig volt lakonk, de megismerkedett valakivel, össze költöztek, épp ezért él újra a hirdetésem???? leinformalhatoak vagyunk.. Lakhatás fejébe‼️‼️Aki ténleg komolyan gondolja, irjon privit.(egy röpke bemutatkozással) ‼️‼️ Olyan egyedül áll