Állás Somogybabod, munkalehetőség Somogybabodon.

Keress somogybabodi bejelentett állást vagy alkalmi munkát, továbbá böngéssz a somogybabodi munkalehetőségek hirdetései között. Állásajánlataidat Somogybabodon és környékén feladhatod ingyen a Maxaprón az állás apró Somogybabod kategóriában.
1 - 3 / 3
Szűrők
  • Régen frissült
    CNC gépkezelőt (fém forgácsolás)
    Somogybabod
    Feladatok: -gyártási feladatok végzése CNC-eszterga és CNC-megmunkáló gépeken -egyszerűbb gyártási átállások vagy beállások készítése Elvárások: -középfokú műszaki végzettség és/vagy -minimum 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat -mű...
    CNC forgácsolót és gépbeállítót keresünk!
    Somogybabod
    Somogy megyébe keresünk az alábbi pozíciókba munkatársakat. Munkavégzés helye: Somogybabod vagy Mernye CNC GÉPBEÁLLÍTÓ/PROGRAMOZÓI MUNKAKÖR Feladatok: -új termékre történő programkészítés, szerszámozás és első darab gyártása, -gyártásban felmerülő te...
    1 éve, 7 hónapja
    Álláslehetőség
    Somogybabod
    Nincs munkád? Vagy egyszerűen csak jobbat szeretnél? Itt a lehetőség! Jelentős béremelés 2019-től! Válogass folyamatosan bővülő pozícióink közül! -Csomagoló -Irodai adminisztrátor -Karbantartó -Pénztáros -Minőségellenőr -Raktáros -Betanított munkák -...
    5 éve, 4 hónapja
1